ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Przypominamy wszystkim uczestnikom o potwierdzeniu obecności w dniu biegu!

Do zobaczenia!

LISTA UCZESTNIKÓW

UWAGA! Dla Każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

  1. Dawid Gembski   —– Kamień Śląski
  2. Jan Świgut —– Krapkowice
  3. Piotr Świgut —– Krapkowice
  4. Szymon Kołodziej —– Górażdże
  5. Zuzanna Strzałek-Kawa —- Kamień Śląski
  6. Piotr Kawa —- Kamień Śląski
  7. David Zurita —- Malaga
  8. Krzysztof Smolorz —- Kamień Śląski
  9. Kordian Kaltbach —- Krapkowice
  10. Arkadiusz Marzodko —- Kujawy
  11. Marcin Rollik —- Kamień Śląski
  12. Krystyna Pudelko —- Kamień Śląski
  13. Katarzyna Żarczyńska —- Przywory
  14. Patryk Nieslon —- Pawłowiczki
  15. Marcin Jachimowski —- Krapkowice
  16. Rafał Gebauer —- Kamień Śląski
  17. Kamil Roskosz —- Kamień Śląski
  18. Rafał Jagiela —- Opole
  19. Joanna Jagiela —- Opole
  20. Łukasz Wielichowski —- Opole
  21. Michał Kaczmarek —- Krapkowice
  22. Grzegorz Martyniak —- Krapkowice
  23. Dawid Jacek —- Leśnica
  24. Adam Boszczar —- Krapkowice
  25. Mariusz Krzak —- Kąty Opolskie
  26. Dariusz Czernek —- Gogolin
  27. Przemysław Drozd —- Opole
  28. Adam Sowiński —- Opole
  29. Franz Dylla —- Tarnów Opolski
  30. Nikolina Lerch-Bieganowska —- Górażdże
  31. Arkadiusz Bieganowski —- Górażdże
  32. Zbigniew Kalinowski —- Tarnów Opolski
  33. Ludwik Falkenberg  —- Krapkowice
  34. Daniel Kokot —- Ozimek
  35. Lukas Pyka —- Solingen
  36. Wioletta Uciechowska —- Opole
  37. Jan Jakub Waniowski —- Krapkowice
  38. Emilia Waniowska —- Krapkowice
  39. Janusz Leszczyński —- Niemodlin
  40. Bożena Leszczyńska —- Niemodlin
  41. Marcin Uciechowski —- Opole
  42. Gabriela Haczyk —- Opole
  43. Adam Pyka —- Górażdże
  44. Grzegorz Antoniewicz —- Opole
  45. Dawid Kaliński —- Opole
  46. Malwina Półrolniczak —- Łubniany
  47. Paweł Półrolniczak —- Łubniany
  48. Kornelia Harmansa —- Gogolin
  49. Piotr Harmansa —- Gogolin
  50. Artur Makoś —- Kamień Śląski
  51. Aneta Niespodzińska —- Ścigów
  52. Tomasz Drożak —- Opole
  53. Paweł Ruszała —- Kąty Opolskie
  54. Natalia Dąbrowska —- Opole
  55. Piotr Wloka —- Kamień Śląski
  56. Anna Jadasz —- Gogolin
  57. Mateusz Sałek —- Ozimek
  58. Tomasz Lepich —- Zakrzów
  59. Rafał Wacławczyk —- Zakrzów
  60. Dorota Dybaś —- Kamień Śląski
  61. Wiktoria Cichoń —- Kosorowice
  62. Dominik Nicpoń —- Krapkowice
  63. Mateusz Kotygin —- Opole
  64. Joanna Krajewska-Majcher —- Kamień Śląski
  65. Grzegorz Majcher —- Kamień Śląski
  66. Małgorzata Gruchot —- Gogolin
  67. Katarzyna Wawer —- Gogolin
  68. Bartosz Banachowski —- Opole
  69. Marcin Wawer —- Gogolin
  70. Agata Tworkowska —- Gogolin
  71. Maria Król —- Górażdże
  72. Adam Friedrich —- Kamień Śląski
  73. Jacek Dobosz —- Gogolin
  74. Kordian Gołąbek —- Chorula
  75. Kamil Janik —- Kórnica
  76. Tomasz Kruk —- Nysa
  77. Tobiasz Czaja —- Chorula
  78. Andrzej Gala —- Gogolin
  79. Roman Hoinka —- Krapkowice
  80. Damian Dróżdż —- Krapkowice
  81. Grzegorz Czyż —- Krapkowice
  82. Bożena Seweryn-Czyż —- Krapkowice
  83. Magdalena Czekała —- Gogolin
  84. Daria Grabowska —- Otmice
  85. Zuzanna Grabowska —- Krośnica
  86. Beata Niepala —- Izbicko
  87. Katarzyna Makoś —- Kamień Śląski
  88. Paweł Harmansa —- Gogolin
  89. Jerzy Waniowski —- Krapkowice
  90. Ewa Zelmanowicz – Szłapa —- Izbicko
  91. Artur Ochlast —- Kórnica
  92. Piotr Monieta —- Pietna
  93. Łukasz Kowalczyk —- Żywocice
  94. Przemek Sarna —- Opole
  95. Łukasz Operskalski —- Mechnica
  96. Christian Rottkemper —- Munster
  97. Bolesław Grygiel —- Kędzierzyn Koźle
  98. Matijas Swoboda —- Kamień Śląski
  99. Mateusz Cieśla —- Mechnica
  100. Katarzyna Siedlecka —- Kamień Śląski
  101. Robert Gołębiewski —- Kamień Śląski
  102. Józef Borek —- Krapkowice
  103. Piotr Blaut —- Kąty Opolskie

MAPA BIEGU

PROGRAM „I BIEGU ŚW. JACKA” W KAMIENIU ŚLĄSKIM

 

900 – 1030 – Zapisy do biegu i weryfikacja osób zgłoszonych

1050 – 1055 – Otwarcie biegu

1100 – 1200 – Biegi główny na dystansie 5.5 km

1200 – 1230 – Dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród

1230 – 1400 – Poczęstunek dla uczestników

1400 – Zakończenie

REGULAMIN „I BIEGU ŚW. JACKA” W KAMIENIU ŚLĄSKIM

Organizator:

  • Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne KAMYKI – Marcin Madziała Tel. 609495684

Współorganizator:

  • Parafia pw. Św. Jacka w Kamieniu Śląskim – Arnold Nowak Tel. 604107358
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Kamienia śląskiego – Zbigniew Kawa Tel. 731235255
  • OSP w Kamieniu Śląskim – Krzysztof Smolorz Tel. 663970800

Cele:

  • popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej
  • propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia
  • promocja Gminy Gogolin oraz Powiatu Krapkowickiego

Termin i miejsce:

  • 18 sierpnia 2018 roku
  • Bieg główny na dystansie 5,5 km – start godz. 11.00
  • Biuro zawodów w dniu 18 sierpnia 2018 roku (sobota) usytuowane będzie na obiekcie Rekreacyjno-Sportowym w Kamieniu Śląskim i czynne w godzinach 9.00 – 10.30.

 Trasa i dystans:

Bieg główny na dystansie 5,5 km

  • Trasa biegu prowadzi kolejno ulicą Ligonia, następnie skręca na ulicę Powstańców, dalej ulicą Parkową wzdłuż muru zamkowego w kierunku Sebastianeum Silesiacium. Dobiegając do ulicy Lotniczej trasa skręca w lewo do ulicy św. Czesława. Ulicą Czesława trasa dobiega do skrzyżowania z ulicą 1 Maja w kierunku Sebastianeum Silesiacium. Dobiegając do ulicy Parkowej trasa skręca w prawo i następnie tą samą drogą poprzez ulicę Powstańców i Ligonia prowadzi do Mety znajdującej się na terenie Sportowo Rekreacyjnym.

Uczestnictwo:

  • w biegu głównym mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy do dnia 18 sierpnia 2018 roku ukończyli 16 lat i którzy potwierdzą na piśmie (poprzez złożenie podpisu pod oświadczeniem na karcie startowej), iż są zdrowi i nie mają przeciwwskazań do uprawiania biegów średnio i długodystansowych. Zawodnicy, którzy do dnia 18 sierpnia 2018 roku nie ukończyli 18 lat obowiązani są przedłożyć organizatorom w formie pisemnej zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.
  • podczas biegu wszyscy zawodnicy muszą posiadać numery startowe otrzymane od organizatora przymocowane do koszulek z przodu

Klasyfikacja, nagrody i wyniki:

W biegu głównym na dystansie 5,5 km

  • prowadzona będzie jedynie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn
  • za zajęcie pierwszych trzech miejsc w kategorii generalnej przewidziane są puchary i nagrody.
  • nagrody pieniężne za zajęcie pierwszych trzech miejsc zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzców cel charytatywny
  • dla wszystkich uczestników biegu przewidziano pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny
  • puchary oraz nagrody nie przysługują w razie nieobecności zawodnika podczas wręczania. Wydawanie powyższych w zastępstwie jest niemożliwe.
  • dekoracje zwycięzców godz. 12.00-12:30

Zgłoszenia :

  • ze względu na przepustowość trasy wprowadza się ograniczenie liczby startujących do 100 osób w biegu na dystansie 5,5 km
  • zgłoszeń można dokonywać elektroniczne na stronie www.kamyki.eu od 1 sierpnia 2018 roku do dnia 17 sierpnia 2018 roku (piątek) oraz w dniu biegu w godzinach 9-10.30 do osiągnięcia limitu osób startujących.

Postanowienia końcowe:

  • bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne
  • organizator nie odpowiada za rzeczy osobiste uczestników biegu
  • uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptują niniejszy regulamin poprzez dokonanie rejestracji uczestnictwa. Zgoda i akceptacja podlega potwierdzeniu przy odbiorze numeru poprzez własnoręczne podpisanie oświadczenia
  • zawodnik ponosi pełną odpowiedzialność za własne działania i zachowanie stosowne do przepisów ruchu drogowego oraz kodeksu Cywilnego
  • Uczestnicy mają obowiązek stosowania się do poleceń policji, straży miejskiej, oraz służb porządkowych zabezpieczających trasę biegu oraz poruszać się w czasie biegu zgodnie z ich zaleceniami
  • W przypadku jakiejkolwiek kontuzji lub innych przypadków zawodnik jest zobowiązany do zejścia na pobocze drogi i oczekiwania na pomoc medyczną
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mające miejsce na trasie biegu wynikające z winy uczestników
  • Organizator biegu nie ponosi odpowiedzialności w przypadku utraty zdrowia lub życia zawodnika. Organizator nie pokrywa kosztów medycznych lub transportu związanego z obecnością lub uczestnictwem w biegu
  • Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni i depozycie
  • organizatorzy zapewniają opiekę sanitarną na mecie biegu
  • Sprawy sporne nieopisane w regulaminie rozstrzyga organizator.